Latvian Museum Directory

Museum of Ventspils

Livonijas ordeņa pils, Jāņa ielā 17, Ventspilī, LV-3601

  • fax #63622031

Polimērmāla rotu darināšanas meistarklase

 

6. february. 2016

6. februārī no plkst. 13 Amatu mājā, Ventspilī, Skolas ielā 3, ciklā “Praktiskais ventspilnieks” notiks polimērmāla rotu darināšanas meistarklase, ko vadīs māksliniece keramiķe Kristīne Lazdāne.

Meistarklases dalībnieki varēs uzzināt, kādās tehnikās var veidot rotas, kā izvēlēties materiālu un darba instrumentus, lai to darītu mājas apstākļos, kā arī apgūt polimērmāla rotu veidošanas pamatus. Būs arī iespēja izgatavot ģipša formu rotām.

Kristīne Lazdāne jau vairāk nekā piecpadsmit savas radošās darbības gadus veido tandēmu ar tēlnieci Andu Poikāni, kopā veidojot izstādes, piedaloties plenēros, vadot radošās darbnīcas. Savulaik atpazīstama un iemīļota bija keramikas darbnīca “Artelis” ko mākslinieces atvēra Vecrīgā, mazā Laipu ielas pagalmiņā. Kopā un atsevišķi piedzīvotas daudzas personālizstādes, no kurām viena no pirmajām “Rīts buduārā” (2005. g.) bijusi galerijā “Istaba”. Māksliniecēm savulaik bijusi izstāde arī Livonijas ordeņa pilī un viņas piedalījušās arī Amatu mājas organizētajā keramikas simpozijā “Navigācija”.

Meistarklasei lūgums pieteikties iepriekš pa tālr. 29423646.

Ieeja: pieaugušajiem  – 0,90 EUR  vai 0,60 EUR + 30 venti; skolēniem, studentiem, pensionāriem – 0,40 EUR vai 0,20 EUR + 20 venti; ģimenes biļete (2 pieaugušie + 1-5 bērni skolēnu vecumā) – 1,80 EUR vai 1,10 EUR + 70 ventiVentspils muzejs

 
blog comments powered by Disqus