Latvian Museum Directory

Museum of Ventspils

Livonijas ordeņa pils, Jāņa ielā 17, Ventspilī, LV-3601

  • fax #63622031

Leģendu nakts Jāņa ielā

 

29. october. 2016

Sestdien, 29.oktobrī plkst.20 Livonijas ordeņa pilī Ventspils Mūzikas vidusskolas jauno vokālistu sniegumā skanēs gan Jāzepa Vītola un Kārļa Lāča tautasdziesmu apdares, gan Mocarta, Rosīni un Hendeļa radīto operu ārijas, radot rudenīga karnevāla noskaņu.

Koncertā uzstāsies: Paula Mihailova, Anatolijs Gorbačovs, Sanija Tamuža-Širmane, Terēza Lepere, Elīna Gulbe, Megija Krista Strautmane, Marta Puķāne, Laine Šmite, Eduards Siliņš, Rinalds Kandalincevs, Gatis Poriņš. Pie klavierēm - Irina Kušnirenko un Endijs Renemanis. Vokālie pedagogi-  Gatis Poriņš un Rinalds Kandalincevs, koncertmeistari - Irina Kušnirenko un Endijs Renemanis, bet Ventspils Mūzikas vidusskolas vokālo ansambli vadīs diriģents Rūdolfs Krēsliņš.

Ceļojumu rudens naktī var iesākt vai turpināt arī kafejnīcā Ostas 23, kur ne tikai ēdienkarti būs iekarojis ķirbis, bet arī tuvāko namu sienas, jo no plkst. 19:00-22:00 tiks demonstrētas melnbaltas un mēmas no šausmām filmas par ķirbju dzīves stāstiem.

Leģendu naktī, kas Latvijā nereti apvienojas ar Visu svēto nakti, ir patīkami drošībā un siltumā klausīties leģendas par baisiem notikumiem vai vēl labāk ieklausīties leģendāros skaņdarbos un jaunās, skaistās balsīs, kas tos izdzied. Piemēram, ārijas no “Dona Žuana” vai “Seviļas bārdziņa”. 

Ieeja koncertā pilī- EUR1,10


Ieva Rupenheite,

Ventspils muzejs

Projektu nodaļas vadītāja

Tālr. 63621309

 

 
blog comments powered by Disqus