Latvian Museum Directory

Museum of Ventspils

Livonijas ordeņa pils, Jāņa ielā 17, Ventspilī, LV-3601

  • fax #63622031

Amatu diena

 

7. august. 2016

Kur vēl Pilsētas svētku pēdējā dienā ir vislabākā atpūta, ja ne svaigā gaisā, pie košām puķēm un svilpojoša Mazbānīša? Piejūras brīvdabas muzejs, kā krietnu tradīciju glabātājs,7.augustā no plkst. 11 līdz 16 aicina uz tradicionālo Amatu dienu, kurā kopā pulcējas amatnieki teju no visas Latvijas – kalēji, podnieki, pinēji, virvju vijēji, galdnieki, adītāji un citu prasmju meistari.

Turklāt, daudz būs tādu, kas ne tikai tirgos savus skaistos rokdarbus, bet arī savas prasmes un amatu trikus rādīs citiem. Piemēram, vēl karsto Kurzemes cepli Baiba un Einārs Dumpji vērs dienas vidū, plkst.12.

Līdz pat 16 pēcpusdienā no skatuves skanēs gan Lustīgā Blūmīzera ziņģes, gan folkloras kopas Nārbuļi (Kuldīga) dziesmas, gan Sergeja Somika ansambļa izpildītās melodijas.

Piejūras brīvdabas muzeja plašumos rosīsies brangie Kalvenes truši, būs darbnīcas bērniem, un, protams, kopā ar LDz Cargo, pilsētas viesiem un savējiem svētkus svinēs Mazbānītis, kuram šogad paliek apaļš 100! Un vēl Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā šobrīd balti zied griķu druviņa, jāprot tikai atpazīt!

Ieeja: pieaugušajiem – EUR 1,40 vai EUR 1,00 + 40 venti; skolēniem, studentiem, pensionāriem – EUR 0,60 vai EUR 0,30 + 30 venti; ģimenes biļete (2 pieaugušie + 1–5 bērni) – EUR 2,80 vai EUR 1,90 + 90 venti

Ventspils muzejs

 
blog comments powered by Disqus