Latvian Museum Directory

Laimas Šokolādes muzejs

Miera iela 22, Rīga, LV 1001

  •  66154777

Laimas Šokolādes muzejs

Latvijas šokolādes leģenda Laima glabā daudzas liecības par laikiem, cilvēkiem un Mīlestību. Kopš 2014.gada janvāra durvis ir vēris visu šo liecību glabātājs - Laimas šokolādes muzejs, kurā ir iespēja iepazīt, kā top šokolādes brīnums! Muzejā kopā ar kakao pupām ceļojam no tālās Āfrikas līdz Rīgai, iepazīstam šokolādes maģiju un to seno dienu lieciniekus, kad šokolādes ceļš Latvijā tikai sākās.

Savā vēsturiskajā vietā – Miera un Palīdzības ielas stūrī – ir atgriezies arī vairāku rīdzinieku paaudžu iemīļotais saldumu veikals un kafejnīca. Arī pati muzeja ēka ir nacionālā saldumu ražošanas lepnuma Laima vēstures lieciniece. Šo Latvijas industriālā mantojama sarakstā iekļauto namu 1939. gadā projektēja arhitekts Staņislavs Aloizs Borbals

Bez pamatekspozīcijas, Laimas šokolādes muzejā ir vēl divas brīnumainas telpas: Radošā šokolādes darbnīca un Garšu laboratorija. Laimas šokolādes darbnīca, kas aicina ļauties šokolādes radīšanas priekam, patiks gan lieliem, gan maziem kārumniekiem, jo katrā no mums mīt šokolādes meistars. Savukārt Garšu laboratorija - aicina izgaršot un svinēt dzīvi!

 

Piedāvājam izbaudīt šokolādes piedzīvojumu savā dzimtajā valodā, izvēloties audio gidu! Audio gids ļauj brīvi pārvietoties pa muzeju un sniedz lielisku iespēju padziļināti iepazīties ar visiem muzeja eksponātiem latviešu, angļu, krievu, lietuviešu, igauņu, somu un vācu valodās.
Adrese:

Miera iela 22, Rīga, LV 1001

Kontakti:
  •  66154777
http://www.laimasokoladesmuzejs.lv/lv/