Latvian Museum Directory

Natural History Museum of Latvia

4 K.Barona str., Riga, LV-1050

  •  67356023
  • phone:   Fax: 67356027

Iespējai dziļāk ielūkoties dabā un mūzikā

 

25. february – 28. april. 2016

Jaunā cikla "Dabas akadēmija" otrais pasākums veltīts tematiskajai "Dabas krāsu" līnijai - iespējai dziļāk ielūkoties dabā un mūzikā, saskatīt vissmalkākās detaļas, kas parādās dabas un mūzikas pasaulēs.

Tiksimies ar Latvijas vadošo tauriņu pētnieku, vairāku jaunu sugu atklājēju Nikolaju Savenkovu. Viņš dalīsies ar iespaidiem un atklājumiem, kas piedzīvoti vasaras ekspedīcijas. Ciemos pie Dabas muzeja šoreiz Uldis Cīrulis (Dj Monsta) - viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas dīdžejiem, elektronikas un scratch meistariem, kuram ceļojumos vienmēr līdzi ceļo diktofons. Pasākumu vadīs muzejpedagoģe Diāna Meiere.

Koncertsaruna Tauriņu dejas notiks Latvijas Dabas muzeja Entomoloģijas ekspozīcijā ceturtdien, 25. februārī, plkst. 18.30. Pasākumā mūs sagaida arī īpašs pārsteigums no Latvijas modes zīmola "One wolf".

Šajā sezonā Latvijas Dabas muzejā ir uzsākts jauns pasākumu cikls Dabas akadēmija – starpdisciplinārs projekts, kurā būs iespēja izzināt dabas procesus, diskutēt par aktuālām dabaszinātņu tēmām un baudīt skaistu mūziku profesionālā izpildījumā. Dabas muzeja apmeklētāji muzeja ekspozīcijās iepazīst Latvijas dabas bagātības, kuras kalpojušas kā iedvesmas avots dažādās kultūras norisēs Latvijā un ārpus tās. Šis cikls ir tikai neliels apliecinājums tam, ka dabas simfonijā mēs esam vienoti.

Pēdējais šīs sezonas Dabas akadēmijas vakars Cilvēkam pa pēdām notiks 28. aprīlī plkst. 18:30 muzeja izstāžu zālē.

 

Jolanta Bimbere,
Latvijas Dabas muzeja
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67356024; E-pasts: jolanta.bimbere@ldm.gov.lv

 
blog comments powered by Disqus