Latvian Museum Directory

Natural History Museum of Latvia

4 K.Barona str., Riga, LV-1050

  •  67356023
  • phone:   Fax: 67356027

Dabas muzejā skatāma liliju izstāde

 

13. july – 17. july. 2016

No 13. jūlija līdz 17.jūlijam Latvijas Dabas muzejā skatāma būs skatāma liliju izstāde, kurā šoreiz uzmanība tiks pievērsta trompetlilijām.

Izstādes laikā būs skatāmas vairāk nekā 200 šķirņu dažādu krāsu, formu un smaržas lilijas. Šogad izstādē biedrības "Lilium Balticum" selekcionāri un kolekcionāri lielāku uzmanību pievērsīs trompetliliju šķirnēm.

Tāpat izstādē ar savu kolekciju piedalīsies liliju selekcijas vecmeistars Andris Krūmiņš, kura saimniecībā Blomē aug vairāki simti Āzijas un austrumliliju un trompetliliju krustojumi, kā arī dažādas hibrīdšķirnes.

Savu liliju kolekciju no Daugmales izrādīs Guntis un Ināra Granti, Antra Balode no Saulkrastiem, Dāvids Hercbergs no Vecumniekiem, Aivars un Inta Laķi no Ogres, Brigita Everse no Ādažiem, Nacionālais botāniskais dārzs un citi biedrības kolekcionāri.

Izstādē apmeklētāji varēs piedalīties aptaujā, izvēloties izstādes skaistāko ziedu. Tādējādi kopīgiem spēkiem tiks noskaidrots, kurš no liliju audzētājiem šajā reizē pārbrauks mājās ar biedrības "Lilium Balticum" ceļojošo popularitātes kausu.

Liliju audzētāji izstādes laikā apmeklētājiem sniegs padomus liliju kopšanā un ieteikumus kolekcijas veidošanā, apmeklētāji varēs iegādāties un pasūtīt liliju sīpolus, kā arī iepazīties ar jaunākajiem katalogiem.Ieva Brūna


 
blog comments powered by Disqus