Latvian Museum Directory

Museum of Ventspils

Livonijas ordeņa pils, Jāņa ielā 17, Ventspilī, LV-3601

  • fax #63622031

Muzeja gads rakstos un bildēs

 

29. november. 2013

Ventspils muzejs, aicina 2013.gada 29.novembrī plkst.17 muzeja draugus Livonijas ordeņa pilī apmeklēt notikumu Muzeja gads rakstos un bildēs.

Viesi lūgti pulcēties Kapitula zālē, lai kopīgi iepazītu Ventspils muzejā šogad izdotos izdevumus, kuri tapuši ar Ventspils brīvostas un Ventspils pilsētas domes finansiālu atbalstu –Ventspils muzeja rakstu VII sējumu, jauno bukletu par Livonijas ordeņa pili, pastkaršu komplektu Ventspils osta 19.gs. beigu.-20.gs. sākuma pastkartēs, glezniecības plenēra Agrīnais reālisms 2010-2013 katalogu, pastkartes ar 17.gs. un 19.gs. buriniekiem, veltījuma pastkarti Irmai Leskinovičai, kā arī izdevumus par Mazbānīti.

Notikuma dalībnieki aicināti iegādāties Ventspils muzeja rakstus un Livonijas ordeņa pils jauno bukletu, kā arī izmanot iespēju un pret ziedojumiem saņemt citus muzeja izdevumus. Ziedojumus paredzēts izmantot Latvijas Bankas latu un santīmu monētu kolekcijas izveidei, savācot visas 1992.-2013.g. kaltās monētas un banknotes kā aizejošā „lata un santīma laikmeta” kultūrvēsturiskās liecības.

Muzeja gadu rakstos un bildēs bagātinās saksofonu kvartets Renāra Lāča vadībā un karsts dzēriens ar pilskroga Melnais Sivēns atbalstu.

Ieeja ar ielūgumiem un pret ziedojumiem.        

 

 

Ventspils muzejs

 

 

 
blog comments powered by Disqus